zdjęcie Autora

04 grudnia 2011

KK

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Zagadka

Kategoria: Sny i wizje

« Matt Damon i mieszkanie bez pokojów Ceremonia »
Byłam na czymś w rodzaju wystawy, okazało sie, że wcześniej zaginęła tam jakaś dziewczyna. Było to związane z obrazem, który ktoś komuś podarował. Dziewczyna uważała, że podarowanie tego obrazu danej osobie przez tego konkretnego darczyńcę było poważanym nietaktem, ale tylko ona wiedziała dlaczego. Nie patrzyłam na obraz, chociaż koło niego przechodziłam.
Kolega przekazał mi wiadomość, że mam wysłać zdjęcia z pewnego spotkania na którym byłam do Magdaleny Cichy do Zakopanego, ona wiedziała o co chodzi.
Znalazłam się na otwartej przestrzeni, wyglądało to trochę jak nieduże boisko, kwadratowe i zarośnięte trawą. Było jakby efektem rozwiązywania zagadki. Ktoś powiedział :"Popatrz jaki mamy teraz równy stół!".
W następnej scenie jakbym się cofnęła w czasie do momentu, kiedy zaginiona dziewczyna opowiadała koleżance, że wręczenie tego obrazu tej osobie jest nietaktem, a nawet bezczelnością,ale nie powiedziała o co ani o kogo chodzi.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Matt Damon i mieszkanie bez pokojów Ceremonia »

komentarze

1. Rozproszenie i brak równowagi • autor: @specjalkaa2011-12-05 10:44:13

Żyjesz emocjami innych. Angażujesz swoje emocje, a więc i energię, w nieistotne dla Ciebie sprawy (nie widziałaś obrazu), rozpraszasz się, wykonujesz polecenia nie mające znaczenia w rzeczywistym życiu (zdjęcia i obrazy nie są rzeczywistością, przedstawiają ją w jakimś świetle - zdjęcia, lub w jakiejś, zawsze cudzej, koncepcji - obrazy). Dziewczyna nie mówi Ci o co i o kogo chodzi - kolejna nieistotna sprawa zajmująca Cię i odwracająca Cię od Ciebie.
Przestrzeń i boisko z trawą - potrzebujesz kontaktu zarówno z ziemią (przestrzeń dolna) jak i z przestrzenią górną.
Czuję, że nie masz kontaktu z ziemią, może to mieć związek z brakiem poczucia bezpieczeństwa i wynikać z uwarunkowań karmicznych. Coś także jest nie tak ze sferą uczuciową - jakieś blokady, prawdopodobnie związane z kobiecym aspektem Twojej osobowości.
Równy stół - gdy stół jest równy, nie chwieje się - potrzebujesz zrównoważenia góra-dół, aspekt męski-żeński (a także animus-anima)
Pozdrawiam
Kasia vel @specjalkaa

2. Dziękuję za interpretację, bardzo • autor: Nierozpoznany#74802011-12-05 18:07:17

Dziękuję za interpretację, bardzo ciekawa. Myślę, że coś w tym jest. Od dawna walczę z naciskiem ze strony mamy na bycie kimś kim nie jestem.
Blokada emocjonalna ? Możliwe..Wolę się nie angażować niż potem żałować.

3. Nie emocjonalna - uczuciowa. • autor: @specjalkaa2011-12-05 18:20:08

Nie emocjonalna - uczuciowa. Uczucia i emocje to różne rodzaje energii. Uczucia należą do duszy, za emocje odpowiada ciało astralne. To właśnie emocje blokują nasze uczucia.
Kasia

4. Przypomniało mi się, że • autor: Nierozpoznany#74802011-12-05 18:40:33

Przypomniało mi się, że w tej trawie czegoś szukałam.

5. Jeśli nie wiesz, czego • autor: @specjalkaa2011-12-05 18:48:45

Jeśli nie wiesz, czego szukałaś - nie znajdziesz, dopóki jasno sobie nie uświadomisz, czego Ci brakuje. Czyli, co Cię oddziela od siebie.
Cały czas uważam, patrząc na serię Twoich snów, że idziesz do siebie, ale nie znasz siebie, więc boisz się (emocja), że nie znajdziesz.
Promyk w tym, że skoro szukasz, to proces się zaczął. Od Ciebie zależy, co z tym zrobisz.
Kasia

6. Możliwe, że te sny • autor: Nierozpoznany#74802011-12-05 19:16:40

Możliwe, że te sny nawiązują do poprzednich, o jajkach, jako dalszy ciąg. Jeśli chodzi o to ubranie, to sama sobie też się nie podobałam, a w ogóle byłam w tym domu tylko na chwilę, miałam wracać tam skąd przyszłam.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)