zdjęcie Autora

22 maja 2011

Akalaramaga

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Zdjęcia dziewczynki

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: film/fotografianagorana

« Sen z katastrofą lotniczą w tle Byłem żywym trupem »
Weszłam do pomieszczenia, gdzie jakąś dziewczyna dala mi aparat fotograficzny. Miałam robić zdjęcia dziewięcio, a może dziesięcioletniej dziewczynki, która rozbierała sie w pokoju na przeciwko. W małym pokoiku obok tamtego rozbierał sie gruby mężczyzna z brodą (zwykły facet w typie Tomasza Nałęcza). Dziewczyna obok mówiła, że mam poczekać, aż dziewczynka zacznie sie bawić, on wtedy podejdzie i zrobię im zdjęcie. Nie bardzo rozumiałam cala sytuacje. Dziewczynka rozebrała sie, ale szybko ubrała sie z powrotem. Nie udało sie zrobić zdjęcia. Poszłam i namówiłam ją, żeby sie znowu rozebrała. Zrobiłam jej kilka zdjęć. Miała tatuaż, jakby zadrukowane pół ciała, ciemne litery. Pamiętam jedno ze zdjęć, gdy odbiegała odwrócona do mnie tyłem. Obok była jakąś inna dziewczynka, z która sie bawiła. Potem rozmawiałam z tym tłuściochem, który okazał sie być jakimś duchownym (jakby pastorem? Guru? Doradcą? Raczej nie księdzem.) Rozmawiałam też z dziewczynką. Spytałam ją czy bardziej wstydzi sie być naga, czy patrzeć na nagie ciała innych. Powiedziała, ze bardziej wstydzi sie być naga. Ja powiedziałam, ze bardziej wstydzę sie patrzeć na nagie ciała innych. Skończył mi sie film w aparacie. W ostatniej migawce chyba zobaczyłam swoje zdjęcie. Poszłam do dziewczyny, która mi dala aparat. Ona pokazała mi zdjęcia, ale nie te, które zrobiłam tylko z wcześniejszej sesji, która tez chyba robiłam. Byłam na niej ja sama, w jakichś dziwnych, dużych okularach.

zapisałam 28.04.2004

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Sen z katastrofą lotniczą w tle Byłem żywym trupem »

komentarze

[foto]

1. Pół ciała zadrukowane • autor: Wojciech Jóźwiak2011-05-23 17:13:18

Najważniejszym elementem tego snu wydaje mi się to zadrukowanie nagiego ciała tamtej dziewczynki do połowy.
Zadrukowanie, zapisanie do połowy...
To się kojarzy z jakimś procesem doprowadzonym do połowy. Przerwanym w połowie. Czyżby chodziło - poprzez nagość - o seks? Albo seks to taki tylko pretekst, chodzi o innych proces życiowej edukacji, dojrzewania? Że masz poczucie, że Twoje "dojrzewanie do dojrzałosci" w jakiejś dziedzinie zatrzymało się w połowie?
Też możliwy wątek szukania jest taki, że w wieku 9 - 10 lat u Ciebie coś się zaczęło dziać, coś duchowo-rozwojowego (guru!), co zostało przerwane w połowie i teraz w tym śnie domaga się kontynuacji, odnowienia, pójścia dalej?

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)