zdjęcie Autora

19 lipca 2011

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Ziemia, autobus i ryby

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: ryba

« Opera przy Dworcu Pozorna śmierć córki »
Śnił mi się kolega z pracy, który kupił mieszkanie w mojej kamiennicy gdzie mieszkam w realu. Chciał oddzielić swoją część ogródka na jakieś uprawy warzyw. Okazało się, że przekopał cały ogród (w realu jest tylko trawa). Idealnie wyrównał powierzchnię. Jedynie w lewym rogu coś było nierówno. Chwyciłem więc grabie i wyrównałem wszystko jak należy. Potem dziwna sytuacja, widziałem jak był w połowie przekopywania ogródka gdy była tam jeszcze trawa. Zmiana scenerii. Jadę supernowoczesnym autobusem z moją córką na zawody w łowieniu ryb. Wysiadamy przy rzece w moim mieście. Dziwne jest to, że ulica była rzeką. Idziemy po chodniku, był świt. Moja córka miała latarkę. Zaświeciła w rzekę/ulicę. Pełno ryb. Woda idealnie czysta. Spokojna. Niby zawody w łowieniu, ale nikt nie łowi. Idziemy dalej, sędziowie poprosili, żeby córka zgasiła latarkę bo płoszy ryby. Zgasiła. Plusk obok nas. Sędzia mówi, że to sum. Faktycznie dosyć spory sum wychyla się z wody. Zaczyna być coraz jaśniej. Przy końcu ulicy widzimy rekina. Wielka ryba. Nagle rekin opiera się na chodniku, sędzia podchodzi i zaczyna go głaskać, przytulać. Pytam czy to niebezpieczne i skąd rekin w Polsce w rzece. Pan sędzia stwierdził, że musiał przypłynąć z daleka. Rekin bardzo lubił kontakt z człowiekiem, sprawiało mu to dużą przyjemność. Miałem wrażenie, ze aż przymyka oczy z przyjemności. Po chwili tych pieszczot rekin wraca do cudownej, czystej wody, robi dosyć mocne plum, jakby pieszczotliwie chcąc ochlapać pana który go głaskał. Koniec snu.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Opera przy Dworcu Pozorna śmierć córki »

komentarze

[foto]

1. Pomyślne znaki! • autor: Wojciech Jóźwiak2011-07-19 13:08:08

Ryby W ulicy łowić! - Bardzo pomyślny sen. Ryby to nowe idee, nowe "dziania się", które "wypływają" spod powierzchni codzienności (ulica) i zarazem z podswiadomości. Twoja Córka wygląda na twojego dobrego opiekuńczego ducha. Rekin z istoty marsowej, którą jest i w realu i w snach, przemienia się w istotę wenusową - zapowiedź przemiany agresywnych i destrukcyjnych sił w Tobie. Tak trzymać! ~Wojtek

PS. Dziwne, że tag "RYBA, RYBY" pojawił się dopiero teraz i z numerem 700. A to taki ważny i pierwszorzędny symbol. Wydawałoby się, że wciąż śnimy o rybach!
[foto]

2. Rekin obłaskawiony, grządka wyrównana pod siew • autor: Wojciech Jóźwiak2011-07-19 15:23:54

To jest bardzo pomyślny sen! Ryby oznaczają idee, pomysły, nowe sprawy, które wynurzają się z podświadomości - jak ryby z wody. Łowienie ryb oznacza nawiązywanie twórczego kontaktu z podświadomością. Zapowiada też, że ten przypływ natchnienia będzie miał owoce całkiem materialne i konkretne. Wręcz może to być przypływ pieniędzy, albo okazja do dobrych interesów. Nasz śniąca podświadomość dobrze wie, że ryby służą za pożywienie i dlatego wybiera symbol ryby, żeby zapowiedzieć materialne korzyści. Sędziowie, nawet sędziowie wędkarscy, to zawsze sędziowie, czyli symbol tych ludzi i instytucji w świecie, którzy nas oceniają i sprawdzają. (Jak karta VIII.Sprawiedliwość w Tarocie.) Pomyślny kontakt z nimi w śnie oznacza, że także w „realu” zostaniesz pozytywnie oceniony i wyceniony - np. przez zwierzchników lub zleceniodawców. Rekin, ryba ogromna i śmiertelnie niebezpieczna, symbolizuje tu marsową stronę twojej psychiki, czyli to wszystko w tobie, co każe ci „bić się” z innymi i ze światem, szukać wrogów i zachowywać się agresywnie. W tym śnie twój „wewnętrzny rekin” (czyli agresja) zostaje oswojony i obłaskawiony. Zachowuje się jak pieszczoch, czyli istota spod planety Wenus. Co zapowiada pomyślne rozwiązanie konfliktów oraz to, że twoja „krnąbrna” siła zostanie użyta do pożytecznych celów. Autobus, ważne, że pokreślasz, że "supernowoczesny", to obraz-wzmacniacz, podkreślający dodatkowo, że droga do sukcesu będzie szybka i sprawna.
Wyrównywanie ziemi po uprawę (karty Monet z tarota, także Czwórka Mieczy!) - też ma sens taki sukcesowo-gospodarczo-zyskowny. Tym lepsze rokowania z tego snu. Trzymam kciuki żeby się udało.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)