zdjęcie Autora

25 maja 2012

Karol Żelazny

z cyklu: Złoty Środek (odcinków: 79)

Znajdz swoją rzekę


« Niesprawiedliwy świat? Tajemniczy Efekt Placebo »

 

Znajdź swoją rzekę

Kurs Silva UltraMind różni się od wszelkich poprzednich kursów zaprojektowanych przez Jose Silvę. Jose nazwał ten kurs kulminacyjnym punktem swojej działalności. Czy to znaczy że, wszystko stworzone poprzednio jest mniej wartościowe? Naturalnie że nie. Ultramind buduje na i zawiera wiele elementów stworzonych poprzednio. Różnicą są nowe techniki, kierunek kursu, jego kompozycja skoncentrowana na rozwinięciu umiejętności prawej półkuli mózgu, jak również wgląd, który otrzymał J. Silva pod koniec swojego życia, który stał się filozoficznym fundamentem kursu UM.  Jest to wgląd dotyczący sensu i celu życia i co ważniejsze z praktycznego punktu widzenia, tego jak to życie „wydać” efektywnie, bez rozmieniania go na drobne, osiągając najlepsze rezultaty.

Swoje odkrycie Jose zawiera w słowach: „Niektórzy guru powiedzą ci, że możesz osiągnąć w życiu wszystko, czego tylko zapragniesz. Ja uważam inaczej: Możesz osiągnąć tylko to, w danej dziedzinie, do czego zostałeś tu przysłany.” Inaczej mówiąc jeśli będziesz próbował osiągnąć coś niezwiązanego z twoim planem na życie, twoje wysiłki, w końcowym rozrachunku zakończą się porażką bo płyniesz, samotnie, bez wsparcia, pod prąd ogromnej rzeki. Ale być może twoim zadaniem jest właśnie płynąć pod prąd jakiejś rzeki? Tak może być, i wtedy techniki kursu UltraMind pozwolą ci na znalezienie najlepszej łodzi, żagla, steru i załogi aby to osiągnąć, ale najpierw znajdź swoją rzekę!

Jose odkrył, że każdy z nas posiada wbudowany w nasz umysł plan celu życia. Jeśli będziemy poruszać się po linii życia według tego planu wtedy i tylko wtedy osiągniemy prawdziwy dobrostan. Dobrostan zawiera między innymi: spokój umysłu, wewnętrzną radość, materialną pomyślność i  eko-system satysfakcjonujących związków z innymi ludźmi. Ta mała publikacja zapozna cię z fundamentami wiedzy odkrytymi przez Jose Silvę, i innych pionierów personalnej transformacji, podczas jego ponad 40 letniej działalności. Pozwoli ci odnaleźć porządek do którego należysz by efektywnie przekraczać bariery zamiast odbijać się od szklanych ścian i sufitów.

 Masz w swoich rękach specjalny przewodnik, zapoznaj się z tą mapą i  podróżuj dobrze!  CDN

www.silvaultramind.pl

Złoty Środek: wstęp na końcu

Pewien człowiek był ścigany przez tygrysa, kiedy znalazł się na skraju stromej skarpy. Czepiając się krzaków i korzeni zaczął spuszczać się w dół. "Jestem uratowany" pomyślał, kiedy ku swojemu przerażeniu zobaczył drugiego tygrysa czekającego go na dole.

Nagle zauważył dziką truskawkę, rosnącą na prawie pionowej powierzchni skarpy. Zerwał ją i włożył do ust. Była tak smaczna, że przez chwilę zapomniał o tygrysach, rozkoszując się słodyczą truskawki rozpływającej się w jego ustach.

Ten blog jest właśnie o tej truskawce :)


« Niesprawiedliwy świat? Tajemniczy Efekt Placebo »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)