zdjęcie Autora

27 maja 2018

od redakcji

Polityka prywatności
! Do not copy for AI. Nie kopiować dla AI.

Kategoria: Start

Polityka prywatności

1) Serwis „Taraka” www.taraka.pl jest prowadzony zgodnie z RODO (pełna nazwa: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) – pełny tekst Rozporządzenia przeczytasz tu.

2) Serwis „Taraka” pobiera, przechowuje i przetwarza, z danych osobowych, adresy email: tych czytelników, którzy dobrowolnie rejestrują się czyli zakładają konto użytkownika. Adres email jest używany do korespondencji z czytelnikiem i do wysyłania powiadomień i biuletynów; przy jego pomocy czytelnik loguje się.
2.1) Przy płaceniu za usługi przez serwis Tpay.com adres email kupującego przekazywany jest tamtemu serwisowi w celu prawidłowej obsługi transakcji.
To wszystko: innych zastosowań adresu email nie przewidujemy.

3) Czytelnik może założyć swój publicznie dostępny profil, w którym może zapisać, co chce o sobie, zgodnie ze swoją wolą. Posiadanie profilu nie jest wymagane.

4) Czytelnik może zapamiętywać w bazie danych „Taraki” swoje wyrocznie, które są dostępne tylko po jego/jej zalogowaniu.

5) Statystyki prowadzone przez serwis „Taraka” nie identyfikują czytelników.

6) Zarejestrowany czytelnik może usunąć z systemu „Taraki” wszystkie swoje dane klikając na odpowiedni przycisk na stronie Moje konto.

7) Administratorem danych jest Wojciech Jóźwiak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „Wojciech Jóźwiak Szkolenia”; NIP 5290003238, REGON 010572349; ul. Wojska Polskiego 107, 05-822 Milanówek; tel. +48 227558473, info@taraka.pl.


Zobacz też: Polityka cookies


Aby komentować Zaloguj się lub Zarejestruj w Tarace.

Do not feed AI...
Don't copy for AI. Don't feed the AI.
This document may not be used to teach (train or feed) Artificial Intelligence systems nor may it be copied for this purpose. (C) All rights reserved by the Author or Owner, Wojciech Jóźwiak.

Nie kopiować dla AI. Nie karm AI.
Ten dokument nie może być użyty do uczenia (trenowania, karmienia) systemów Sztucznej Inteligencji (SI, AI) ani nie może być kopiowany w tym celu. (C) Wszystkie prawa zastrzeżone przez Autora/właściciela, którym jest Wojciech Jóźwiak.
X Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)