Autor: Teresa Kunka Teresti
O sobie: Barania natura – Słońce i Księżyc w Baranie, rybie serce – Merkury i Wenus w Rybach w piatym domu, ascendent w towarzyskiej Wadze.
Z wykształcenia jestem inżynierem geodetą i to jest moja praca.
Moje hobby i drugi zawód to astrologia i psychologia. W 2007 r. ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Szczecińskim – Pomoc psychologiczna i doradztwo psychospołeczne i obroniłam pracę dyplomową nt. motywacji psychologicznej. Ukończyłam internetowy kurs astrologii u Wojciecha Jóźwiaka i od początku jestem w Akademii Astrologii u p.Wojciecha.
Trzecim moim zajęciem są różne towarzystwa: należę do Towarzystwa Psychotronicznego w Szczecinie, którego założycielem był znany polski astrolog Leszek Szuman oraz do Polskiego Towarzystwa Astrologicznego. Jeszcze należę do Stowarzyszenia Kobiet „Na obcasach”, Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, Stowarzyszenia Filmowego i Stowarzyszenia Geodetów Polskich. A na wiosnę pewnie przyślą mi zaproszenie na walne zebranie jeszcze jakiegoś stowarzyszenia do którego należę.
Mam stronę www.teresti.pl - na tematy astrologiczne.
Strona/y: www.teresti.pl
FB: www.facebook.com/Teresa, www.facebook.com/Kunka
Ile/How many: 16
- 2014-07-16.
Teresa Kunka Teresti. Pod Szczęśliwą Gwiazdą: Wina Ryb. czyli jak stać się niewidzialnym (→Astrologia)
- 2014-07-12.
Teresa Kunka Teresti. Pod Szczęśliwą Gwiazdą: Zrozumieć Koziorożca. "O surowych, samotnych posługach miłości" (→Astrologia)
- 2014-07-11.
Teresa Kunka Teresti. Pod Szczęśliwą Gwiazdą: Wina Wodnika. wg Orbana (→Astrologia)
- 2014-07-09.
Teresa Kunka Teresti. Pod Szczęśliwą Gwiazdą: Wina Koziorożca. wg Orbana (→Astrologia)
- 2014-07-08.
Teresa Kunka Teresti. Pod Szczęśliwą Gwiazdą: Wina Strzelca. (→Astrologia)
- 2014-07-05.
Teresa Kunka Teresti. Pod Szczęśliwą Gwiazdą: Wina Skorpiona. (→Astrologia)
- 2014-07-04.
Teresa Kunka Teresti. Pod Szczęśliwą Gwiazdą: Król Lew. Słońce w znaku Lwa (→Astrologia)
- 2014-06-30.
Teresa Kunka Teresti. Pod Szczęśliwą Gwiazdą: Wina Lwa wg Orbana. oraz Panny i Wagi (→Astrologia)
- 2014-02-18.
Teresa Kunka Teresti. Pod Szczęśliwą Gwiazdą: Czy Raki są (nie)winne?. (→Astrologia)
- 2014-02-17.
Teresa Kunka Teresti. Pod Szczęśliwą Gwiazdą: Dlaczego Baran jest winny. (→Astrologia)
- 2014-02-16.
Teresa Kunka Teresti. Pod Szczęśliwą Gwiazdą: Wina Bliźniąt. (→Astrologia)
- 2014-02-13.
Teresa Kunka Teresti. Pod Szczęśliwą Gwiazdą: Wina Byka. Wina Byka (→Astrologia)
- 2014-02-11.
Teresa Kunka Teresti. Pod Szczęśliwą Gwiazdą: Wina Barana. Astrologia jako terapia, Peter Orban (→Astrologia)
- 2013-07-24.
Teresa Kunka Teresti. Pod Szczęśliwą Gwiazdą: Mały Książę. (→Astrologia)
- 2013-01-21.
Teresa Kunka Teresti. Pod Szczęśliwą Gwiazdą: Barak Obama pod szczęśliwą gwiazdą. (→Astrologia)
- 2013-01-11.
Teresa Kunka Teresti. Pod Szczęśliwą Gwiazdą: Jak uratowałam kolegę z depresji.. (→Astrologia)