zdjęcie Autora

07 lipca 2014

Marcin Michalik

z cyklu: Tarot i inne doświadczenia (odcinków: 29)

Ekstaza w OOBE

Kategoria: Techniki rozwoju

« Poradnik do OOBE Szpitalne OOBE »

Niedawno odkryłem bardzo silny potencjał orgazmu w OOBE/LD. Podczas astralnego seksu lub nie-fizycznej masturbacji warto skupić się na czakrze korony. Następuje wtedy coś, co można by określić jako otwarcie głowy. Czujemy silne, przepływające prądy, oraz przelatujące powietrze w formie tunelu. Następnie odnosimy wrażenie odłączenia się górnej części czaszki. W tym momencie energia zaczyna krążyć jak szalona. Stajemy się lekcy i wolni. Ogarnia nas euforia. Oczekujemy wystrzału w nieskończoność. Dość częste powtarzanie tej techniki doprowadziło mnie do nieoczekiwanego otwarcia kundalini.

Pewnej nocy przytrafiło mi się LD. Pojawiłem się w bardzo dużej, niebieskiej przestrzeni. Wisiałem bezwładnie w powietrzu nie widząc nic poza błękitem. Po krótkim czasie poczułem silny przepływ energii w ciele. Nagle nieoczekiwanie wystrzeliłem przed siebie lecąc z naprawdę dużą szybkością. Mocno zdezorientowany zaistniałym stanem rzeczy zastanawiałem się nad tym co się właściwie ze mną dzieje. Jeszcze nigdy nie doświadczyłem czegoś podobnego.

Leciałem coraz szybciej. Raz za razem przeszywał mnie silny, bardzo przyjemny prąd. Co mniej więcej kilkanaście sekund przed moimi oczami ukazywał się nowy, jednolity kolor otaczającej mnie przestrzeni np. z koloru żółtego na zielony. Dodatkowo dokoła mnie zaczęły się pojawiać wielobarwne fraktale. W tym samym momencie poczułem bardzo silne otwarcie czakry kręgosłupa, przez który w odstępie bardzo krótkie czasu popłynęła energia aż do ośrodka korony głowy, otwierając ostatnią z czakr jaką posiada człowiek. Ogarnęła mnie olbrzymia ekstaza. 

PS. W momencie otwierania centr energetycznych czułem coś na kształt wirów powietrzno energetycznych, na tyle silnych, że w pewnym momencie odczułem lekki ból odbytu, a właściwie bardziej nieprzyjemny nacisk.
« Poradnik do OOBE Szpitalne OOBE »

komentarze

1. Leciało na mnie... • autor: Nierozpoznany#78332014-07-11 16:50:46

Leciało na mnie powietrze a po pewnym czasie poczułem ten prąd w ciele. Czułem otwieranie czakr jakby po kolei, aczkolwiek nie wiem czy wszystkie zostały otwarte. Doswiadczenie pobudziłem tym, że wczesniej robiłem podróż mentalną tzw mentalkę z wyobrażeniem seksu z pewną osobą, lecz mało wtedy że tak powiem zaznałem. A doświadczenie te, które własnie opisuję zdarzyło się spontanicznie tej samej nocy. Generalnie cwiczylem duzo astralnego seksu czyli seksu podczas snu np świadomego, ppo dość krótkim czasie miałem pierszwy raz w życiu coś takiego.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)