[photo]

Agnieszka Cupak

Jestem przede wszystkim mamą, czasem szamanką i uzdrowicielką, sporadycznie poetką i pisarką. Poza tym kolekcjonerką baśni, legend i mitów. Kocham wilki, koty, deszczowe dni i dobrą literaturę.
Zdumiewa mnie świat, na który wciąż patrzę oczami dziecka. Przemierzam go w rytmie szamańskiego bębna, z uśmiechem patrząc w przyszłość. Nie poddaję się nigdy, nawet w chwilach słabości szukając swej siły.
Nie znoszę chamstwa, głupoty, arogancji, oraz ogórków małosolnych i krupniku. Wierzę w miłość, uprzejmość i w ludzi. Religia mi bliska to Animizm.
Zajmuję się też szeroko rozumianym rozwojem duchowym. Mam na koncie kilka publikacji prasowych, w tym w internetowej gazecie TATRAKA oraz w dwumiesięczniku "Natura i Ty" oraz w kwartalniku "Adremida".
Posiadam uprawnienia nauczyciela ReiKi.
Reiki, które przekazuję dalej, wywodzi się z linii przekazu: Mikao Usui - Chujiro Hayashi - Hawayo Takata - Phyllis Furimoto - Claudia Hoffman - Mary Shaw - Christine Henderson - Bruce Way - Neal Lyster - John Pickering - Martin Lee - Jacek Leszczyński - Bożena Trojok - Marta Prychała-Zarzycka - Agnieszka Cupak

Publikuje w Tarace od 2010-10-08 do 2017-04-11.

W Sieci:

Teksty:

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)