[photo]

Kira Rückemann

Krążę pod kilkoma imionami w sieci. Jednak to którym lubię się przedstawiać najczęściej, brzmi Miltiades.

Rocznik '92, miejsce docelowe mojej egzystencji to północna Polska. Mówi się że swego człowiek nie zna a cudze chwali - Także staram się poznać różne zakątki polski w miarę własnych możliwości.

Zajmuję się praktyką w dziedzinie ezoteryki, w ramach której to staram się trzymać pewnych zasad opiewających o zachowanie etyki w działaniu oraz swego rodzaju kodeksu moralnego. Najważniejsze założenie to nie robić nikomu tego co dla mnie nie jest miłe - Chyba że wystąpi jakiś uzasadniony wyjątek od reguły.

Na co dzień wolny duch pędzący do przodu, od strony poważniejszej - Wolny strzelec ceniący sobie słowo pisane i starający się je rozwijać.

Poza tym co wyżej wymienione Interesuję się po części kulturą Japońską, cenię sobie dobrą lekturę do tego zajmuję się różnorodnymi tematami powiązanymi z życiem codziennym jak i tak zwanymi "smaczkami" pomijanymi przez ogół. 

Otoczenie jest moją motywacją w działaniu, zawsze z niego można wyłapać coś co może przerodzić się w toku dalszych działań w tekst czy inny twór warty uwagi - Ponieważ dodatkowo zajmuję się amatorską fotografią. To jednak jest już zajęcie na które pozwalam sobie od czasu do czasu.

Publikuje w Tarace od 2014-06-22 do 2014-08-24.

W Sieci:

Teksty:

Sny:

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)