zdjęcie Autora

20 stycznia 2020

Sandra Dumroc

z cyklu: Dziennik Sandry Dumroc (odcinków: 125)

Magiczna fasola i stare drzwi - zapis 35

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: dzieckointrygi erotycznejedzeniemężczyznaprzejścierodzina

« Jedna z Siedmiu - Zapis 34 Lniana sukienka i Maorysi - Zapis 36 »

Sen z 19.01.2020

Siedziałam z córką przy stoliku w restauracji. Jadłam jakieś danie z fioletowej fasolki, ale to nie była żadna znana mi zupa, bo te akurat często gotuję, ale coś całkowicie innego. Danie było z kaszą i sosem, w zasadzie bez przypraw, bo czułam wyraźne smaki poszczególnych składników, ale w sumie bardzo mi smakowało. Przysiadł się do nas jakiś Podrywacz i zapytał o chomika w kontekście flirtu ze mną. Popatrzyłam na siebie z córką i parsknęłam śmiechem, wszystko co miałam w buzi wypadło mi na stolik.

(Wyjaśnienie: Ryknęłam śmiechem, bo my naprawdę miałyśmy chomika, nie żyje od dwóch lat i czasami jak córka go wspomina, to ja głupio sobie z niego żartuję, żeby nie czuła żalu, tylko wspominała go z uśmiechem. I jak facet powiedział coś o chomiku, to mi się wszystkie moje żarty przypomniały)

Facet wkurzył się, zawołał jakiegoś sługę i go opieprzał, że ten podryw miał na mnie zadziałać, a ja się z tego tylko śmieję, i że musieli coś pochrzanić, jak wypytywali mojego kierownika, na jakie teksty można mnie "wyrwać". Ja przysłuchiwałam się temu i cały czas jadłam te moje fioletowe fasolki. W pewnym momencie ten sługa wyciągnął pensetę, złapał jedną moją wyplutą fasolę i włożył swojemu Panu do ust z namaszczeniem, a on z taką samą celebracją to zjadł. Pomyślałam, że to obrzydliwe i odechciało mi się jeść, po tym co zobaczyłam.

W drugim śnie widziałam swojego znajomego, byłam u niego chyba na firmie. Spodobały mi się bardzo stare drzwi, były białe, ładnie wykończone, podzielone na cztery prostokąty, tylko były za długie do mojego domu, ale od razu powiedziałam mu, że je przytnę i będą pasować. Zaproponowałam, żeby pójść do mojego domu i żeby zobaczył, gdzie chcę je zamontować. Zaczęliśmy wchodzić na stromą górę, ja szłam pierwsza, on za mną. Miałam spódnicę w kolano i dosyć szeroką, wiedziałam, że wszystko widzi, pomyślałam: "całe szczęście, że chwilę wcześniej zmieniłam majtki na czyste, bo byłby niezły przypał". Miałam na sobie jasnokremowe "brazyliany", które moim zdaniem najładniej wyglądają na kobiecych pośladkach (zobaczyłam te swoje pośladki). Jak znaleźliśmy się na górze, on próbował mnie pocałować, nie jakość nachalnie, ale tak jak kogoś, kogo się kocha i w sumie też tak na mnie chyba patrzył z czułością.

Dziennik Sandry Dumroc: wstęp na końcu

Od 2017 dokumentuję drogę w snach.
Na początku była trochę wyboista, ale zaczyna być coraz bardziej spójna i zamknięta w konkretnej formie.
Sandra Dumroc jest moim awatarem w snach.

Korekta przez: Radek Ziemic (2020-01-20)« Jedna z Siedmiu - Zapis 34 Lniana sukienka i Maorysi - Zapis 36 »

komentarze

[foto]

1. Chętnie odpowiem • autor: Sandra Dumroc2020-01-21 09:24:45

Na wszystkie dodatkowe pytanie związane ze snami. Staram się zapisywać to co widzę dokładnie, ale wiadomo że jest tych szczegółów więcej, tylko że dla mniej istotnych. 
[foto]

2. Pozostali • autor: Sandra Dumroc2020-01-21 11:57:45

W taki razie pozostali też się odezwą, trzeba czekać, ja mam to publikować. Namierzymy się wcześniej czy później, zweryfikować też będzie się można bez problemu. Porównamy swoje wizje, jeśli są z jednego źródła, musimy śnić to samo ( wygląd miejsc, dane techniczne urządzeń, symbole)  
[foto]

3. Zasady • autor: Sandra Dumroc2020-01-21 13:19:21

Nie wiem i nie będę tego rozkminiać, jeśli mam się dowiedzieć to zobaczę to we śnie - proste. Ewent odpada, bezzasadny, zresztą ja muszę dbać o "czystość" biopola. ( bez urazy;))
Jeśli jesteś Jednym z Siedmiu to wiesz, że Oni są podłączeni jak jednostki energetyczne do rdzenia, to że u mnie objawia się to w metaforze złotych promieni to dlatego że jestem romantyczką, ale to równie dobrze może być zwykła wiązka z transferem danych ;)
Pozdrawiam 
PS. obwód działa jeśli ma siedem ogniw i jest zamknięty 

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)