zdjęcie Autora

07 sierpnia 2016

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Niedźwiedzie

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: jedzenieobcokrajowiecpieszwierzę groźne

« Teyatlatta, widziciel śladów Buzia duszy »


(www.reference.com)

Był problem z niedźwiedziami. Że są i chodzą po okolicy. (Okolicy pewnego miasta, które „grało” w tym śnie.) Miasto w pewnym miejscu kończyło się i zaczynały zarośla, takie jak zwykle jak na porzuconych polach, które zarastają wysoką trawą, nawłocią, brzozą i inną „sukcesją”. W tych zaroślach chodziły niedźwiedzie, a że poruszały się niezwykle cicho i skrycie, to bardzo trudno było je zlokalizować i zobaczyć. Ja byłem wśród ludzi lub rozmawiałem z ludźmi, którzy próbowali zlokalizować (wytropić) te niedźwiedzie, i nie było to łatwe. Niedźwiedzie się kryły, a także udawały psy i wmieszywały się pomiędzy psy wyprowadzane przez właścicieli na spacer, tak że trudno było je odróżnić pomiędzy psami.

Ale namierzyłem (zobaczyłem) jednego niedźwiedzia, który był dość mały, pewnie niedorosły, i dziarsko maszerował poboczem drogi, wszedł do miasta i kierował się dokądś jak po swoje. Tam, dokąd szedł, była stołówka. Albo bar szybkiej obsługi, np. taki jak w Ikei, gdzie widać zawartość kotłów. W jednym kotle były wielkie porcje szynki w sosie. Niedźwiadek wszedł do baru, podszedł do kotła i łapą wygarnął kawał szynki, który włożył sobie do pyska. Był to widok tak wdzięczny, że podziwiałem prostotę, z jaką to wykonał: po prostu przyszedł i włożył sobie to, co smaczne, do pyska.

Dalej zrobiło się zamieszanie i dalszy ciąg snu był o czymś innym: ziemię w pobliżu tego miasteczka dzielono na działki, różne osoby odmierzały sobie kawałki ziemi różnej wielkości, rysując linie na ziemi butem albo patykiem, jedni większe, inni (jak pewien wysoki i masywny Murzyn) – mniejsze.


Ugory na obrzeżu Milanówka: takie miejsca lubią niedźwiedzie ze snu

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Teyatlatta, widziciel śladów Buzia duszy »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)