zdjęcie Autora

07 września 2014

Piotr Jaczewski

z cyklu: Tkanie słów (odcinków: 219)

Jej Przestrzenność Emergencja
Klątwa demona

Kategoria: Nowy szamanizm

« Klikanie klepką Jej Zwiewność Czochraczka »

Biała Pani Przestrzeni, Królowa Poznania, Ujeżdżająca Metaforę, Artystka Najwyższa, Kochanka wielkiego GIGO, Władczyni Projekcji i Introjekcji, córka Dopaminy, Tancerka Fantazji, siostra Zaskoczenia, szwagierka Cioci Amplifikacji, spadkobierczyni tronu Matematyki, przyrodnia siostra Konkreta, p.o.(pełniąca obowiązki) Erosa, p.o. Thanatosa, p.o. Hypnosa, hiperprzestrzenna przekupka z Jajami i „pani sprzedająca  usługi seksualne za pieniądze obelżywie” prawdy wyłania się jako nasz problem i nasze zbawienie od chaosu, przyczyn i skutków. Ta emergencja, samoorganizacja wynurzania się naszego Ja, naszego działania oraz poznania z szerokiej gamy pomniejszych wzorców (patrz ai ) - jest naszym największym atutem i największym przekleństwem. Oczywiście w całej gamie największych atutów oraz najsilniejszych przekleństw.


Ta sama siła samoorganizacji postrzegania tworzy zdolności poznawcze, inteligencję i kreatywność wglądu, rozpoznania i inspiracji oraz bezlitosnych morderców podżynających gardła (oby we śnie); świat pełen znaczenia, życia, miłości, w którym warto wychowywać dzieci i najokrutniejsze z piekieł, w którym zbiorowe samobójstwo z potomkami to próba samoocalenia. Jej motto: Klik! I cię nie ma! Brzmi jak największa zgroza lub ekscytująca prawda i nie wiadomo, która to jest strona medalu stojącego kantem i wirującego na przekór znanym doświadczeniom.Tylko w jej obecności jesteś! Jej obecność nadaje sens wszystkiemu! Również nonsensowi..

Jedno jest pewne, potrzebujemy jej i związku z nią. Wpatrywania w niebo, czy w  ciemność pod powiekami, zanurzania się w strumieniu obrazów, podążania za pierwszym impulsem, zapisywania myśli i tworzenia wierszy, zanurzenia się w literaturze, oblania strumieniem idei, konstruowania myślowych wszechświatów i silnie zdyscyplinowanego logicznego myślenia. Związku z przestrzenią opartego na czystym seksie, fascynacji grozą ogromu wszechświata, zdycyplinowanego wysiłku rozwiązywania problemów życiowych i abstrakcyjnego oraz spontanicznego zauroczenia pięknem chwili.

Tkanie słów: wstęp na końcu

Pisane do Taraki - Magazynu Rozwojowego:
Wyobraź sobie wielowymiarową pajęczą sieć wczesnym porankiem, pokrytą kroplami rosy. I każda kropla zawiera odbicie, wszystkich innych kropli rosy - Alan Watts.
Ten blog odzwierciedla dalsze dzieje Okiem Hipnotyzera.
Myśli odzwierciedlają się w działaniu,
Słowa odbijają się w odczuciach,
Wyobraźnia odzwierciedla się w Relacjach,
Rozwiązania skrywają się w Problemach,
Intuicja niesie treści Zachowania,
Kultura uosabia części Osobowości. Myśl! Obserwuj! Działaj! Wyczuwaj! Dyskutuj! Pisz!

Korekta przez: ()« Klikanie klepką Jej Zwiewność Czochraczka »

komentarze

1. hi hi hi • autor: Nierozpoznany#79092014-09-08 20:52:50

ale pupy to te panie mają bardzo emergencujące :-)
[foto]

2. Dlatego też stary człowiek wymyślił hasło • autor: Ewa Maria Piasecka2014-09-08 22:43:17

Kobieta jest największym zagrożeniem mężczyzny, jego złym duchem prowadzącym na manowce. A zwodzi go zawsze tym, co ma pomiędzy nogami. Dlatego należy to wyciąć :

http://wyborcza.pl/duzyformat/1,140255,16577575,Pieklo_kobiet.html


3. @Ewa Maria • autor: Nierozpoznany#79092014-09-09 07:46:37

To zależy która kobieta i na jakie manowce ;-) Odrobina zrozumienia, wyrozumiałości i dobrej woli czyni cuda :-)

A to obrzezywanie kobiet jest dla mnie równie niezrozumiałe, jak obrzezywanie mężczyzn. Chińczycy byli wzburzeni tym zwyczajem i uważali go za barbarzyński.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)