zdjęcie Autora

02 lipca 2020

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Koniunkcja Saturna i Plutona 2020 (odcinków: 47)

Nieprzyjemny układ planet podczas wyborów 12 lipca 2020

Kategoria: Astrologia

« O Stany się boimy

...który jeszcze bardziej nieprzyjemnie wyostrza się w noc po wyborach z niedzieli 12. na poniedziałek 13 lipca. Oto kosmogram na północ 0:00 poniedziałek:


(Więcej szczegółów patrz Noc po wyborach 2020, AstroAkademia.)

Co wtedy się dzieje? Słońce zaczyna wchodzić w opozycję (180°) do połączonych i będących w ruchu wstecznym planet na końcu Koziorożca: do Jowisza, Plutona i Saturna. Ponadto Księżyc dochodzi do kwadratury (90°) do Słońca i zaczyna już być odczuwalna jego równoczesna kwadratura do tamtych planet w opozycji do Słońca. Ten układ planet jest złowróżbny i przemocowy.

Nadzieja taka, że widoczne w tym kosmogramie energie wyładują się nie przez ludzi, ich emocje i działania, a przez siły przyrody, np. przez gwałtowne burze lub wichury.

W tym kosmogramie jest więcej aspektów (wzajemnych wpływów planet), które pominąłem dla większej jasności obrazu. Jest m.in. trygon (120°) między Słońcem a Neptunem, ale głównego sensu on nie zmienia.

Koniunkcja Saturna i Plutona 2020: wstęp na końcu

Ścisła koniunkcja Saturna i Plutona była 12 stycznia 2020. Ten układ planet dominuje jednak nad szerszym okresem: nad czteroleciem 2018-2022 i zaczyna nową saturnowo-plutonową epokę, która trwać będzie do 2053 r.« O Stany się boimy

komentarze

[foto]

1. Czy można zatem... • autor: Małgorzata Ziółkowska2020-07-03 14:06:23

Czy można zatem wyciągnąć wniosek że Trzaskowki zostanie wybrany na prezydenta?A w noc liczenia głosów będzie gwałtowna burza? Miałam jeszcze pewien sen o Wałęsie ale już lepiej go nie będę opisywać.
[foto]

2. Wszystko jest możliwe • autor: Wojciech Jóźwiak2020-07-03 17:10:56

Np. że głosów będzie po równo i długo nie będzie wiadomo, kto wygrał. Sąd, śledztwo itp.
Albo że w ostatniej chwili pojawią poważne podejrzenia o oszustwach. Jak wyżej.
Albo że wygra Wiesz Kto i to będzie wystarczająco złe wydarzenie, żeby się w nim zrealizował negatywny potencjał tego tranzytu.
[foto]

3. Jezusie, własnie napisałem... • autor: Mirosław Czylek2020-07-03 20:25:48

Jezusie, własnie napisałem wczoraj artykuł (jeszcze nie puszczony w obieg) i nazwałem ojca chrzestnego kandydata Sami Wiecie Kim.
[foto]

4. tranzyt • autor: Mieczysław Dyna2020-07-04 11:59:13

Cyt. Albo że wygra (...) i to będzie wystarczająco złe wydarzenie, żeby się w nim zrealizował negatywny potencjał tego tranzytu. 
Czy trzeci podpunkt tyczy sie tylko jedego z kandydatów? W takim razie jak wygra drugi to tranzyt będzie pozytywny? 
>>patataj vs. ihaaaa<<
[foto]

5. Tranzyt jest tranzyt • autor: Wojciech Jóźwiak2020-07-04 18:21:35

Niesie złą energię niezależnie od wyniku wyborów. Radzę obserwować, co się dzieje.
[foto]

6. Być może będzie... • autor: Mirosław Czylek2020-07-05 00:23:07

Być może będzie to "najgorszy czas" po jakichkolwiek wyborach w Polsce po 1989 r. Czy mamy jakieś gwałtowne wydarzenia tuż po wyborach 1989 - 2019? Ktoś coś kojarzy, przypomina sobie?
[foto]

7. Kto wygra wybory? Dasza Prezesa • autor: Mieczysław Dyna2020-07-05 10:15:40

Patrząc z perspektywy astrologii indyjskiej, być może,  kluczem do oszacowania zwycięzcy wyborów są MahaDasze wielkie okresy życiowe - dzięki, którym możemy, mniej więcej oszacować, co nas w życiu czeka, jak będzie wyglądał z perspektywy całości życia - dany okres. Jednym z tych okresów jest, okres Słońca (krótki 6 letni – ma go średnio co 3 osoba), patrząc wedle statystyk jest to okres gdzie często „trafiają nam się najlepsze rzeczy w życiu”, a zazwyczaj z perspektywy czasu, jak na to patrzymy to stwierdzamy „wtedy było najlepiej”. Duda ma (Merkury/Saturn), Trzaskowski (Saturn/Merkury) – (mahadasza/antardasza) nie mają nic szczególnego teraz większego, chociaż też można by poanalizować; jak się wgłębić. Duda kończy Merkurego 12.2020 – i zaczyna Dasze, Ketu (u niego zrealizuje się przez 9 dom) – co może sugerować, że odepnie pępowinę trochę, odrzuci guru, może się usamodzielni bardziej (większa odpowiedzalność). JK, być może, ma teraz najlepszy okres w życiu wychodzi mu 2019-2025 – Duża Dasze Słońca z podokresami.  To co sobie wymarzył, to teraz spełnia, >>zob. tutaj<<.  Jak mocne ma Słońce JK w kosmogramie? Dość stabilne. Wielkie okresy mają dużą skuteczność; statystycznie 70-90%, często na ich przełomach dzieje się, coś większego w naszym życiu, większa zmiana. Mogę się mylić, bo może to Słońce, znaczyć też coś innego w tym przypadku, szczególnie że nie kandyduje.  Co do całości Państwa, możliwe, że to będzie gorszy okres, bo przecież nadal jest kryzys spowodowany pandemią, są czasy „bardziej wymagające”.
[foto]

8. Podsumowanie wyborów: fakty, mity i gwiezdny determinizm. • autor: Mieczysław Dyna2020-07-13 09:36:14

cd. Duda wygrywa wybory prezydenckie, liczenie głosów bez fajerwerków, może to napięcie rozładowało się nastrojami, fałszowanie wyborów okazało się fantasmagoriami PO/KO. Mahadasza Słońca Jarosława Kaczyńskiego wchodzi w swój drugi rok (koniec lato 2025), wyżej napisałem 70-90% (bo bogini Tyche czasem potrafi namieszać, dlatego nie 100% ;) na Dude (w sondażach było 50/50, czyli moneta), chociaż tak naprawdę Dasza Słońca nie mogłaby się spełnić gdyby Duda wybory przegrał. JK nie czułby wtedy tej ludzkiej satysfakcji przez następne lata, jak i szczęścia by nie miał, a na nie wskazuje. PIS umacnia władzę w państwie. Grzegorz Braun nazwał kiedyś owe ugrupowanie żartobliwie grupą rekonstrukcyjną Sanacji. Być może ten Zeitgeist Polski, który kiedyś doprowadził do nieprzygotowania państwa wobec realnego zagrożenia tj. bandyckiej napaści Niemiec i skrajnej degradacji narodu przez następne pół wieku, wraz z utratą elit i inteligencji, dzisiaj triumfuje i być może chce naprowadzić Polskę na prostą (spłacić klęskę) czy się uda - długa i kręta droga (powodzenia). Neoliberałowie z PO z góry odrzucają hasła typowo przedwojenno-polskie „honor, bohaterstwo, duma, tradycja”, na które AD się powołał m.in. w powyborczym przemówieniu 12.07 (21:00), społeczeństwo jest podzielone, ale gol w 120’ dogrywki to nadal pełne zwycięstwo. AD kończy 17 letnią mahadasze Merkurego niebawem,  grudzień/styczeń 2020/21’  wchodzi w okres Ketu w Raku (9) (Puszja p.1). Tak więc dla niego osobiście przyjdą zmiany (postrzegania świata i swojej roli), czy także dla jego prezydentury? Zobaczymy.  ps. Actus hominis, non dignitas iudicetur


[foto]

9. Jeśli jeszcze nie... • autor: Małgorzata Ziółkowska2020-07-23 12:48:37

Jeśli jeszcze nie wyłączono komentarzy to maam pytanie. Czy w swoich prognozach wyborczych uwzględnili panowie horoskop Jarosława Kaczyńskiego? Podobno ma bardzo dobry na najbliższe lata. To świadczyła by chyba,że musiał mieć swojego prezydenta.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)