zdjęcie Autora

27 maja 2018

od redakcji

Polityka prywatności

Kategoria: Start

Polityka prywatności

1) Serwis „Taraka” www.taraka.pl jest prowadzony zgodnie z RODO (pełna nazwa: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) – pełny tekst Rozporządzenia przeczytasz tu.

2) Serwis „Taraka” pobiera, przechowuje i przetwarza, z danych osobowych, adresy email: tych czytelników, którzy dobrowolnie rejestrują się czyli zakładają konto użytkownika. Adres email jest używany do korespondencji z czytelnikiem i do wysyłania powiadomień i biuletynów; przy jego pomocy czytelnik loguje się.
2.1) Przy płaceniu za usługi przez serwis Tpay.com adres email kupującego przekazywany jest tamtemu serwisowi w celu prawidłowej obsługi transakcji.
To wszystko: innych zastosowań adresu email nie przewidujemy.

3) Czytelnik może założyć swój publicznie dostępny profil, w którym może zapisać, co chce o sobie, zgodnie ze swoją wolą. Posiadanie profilu nie jest wymagane.

4) Czytelnik może zapamiętywać w bazie danych „Taraki” swoje wyrocznie, które są dostępne tylko po jego/jej zalogowaniu.

5) Statystyki prowadzone przez serwis „Taraka” nie identyfikują czytelników.

6) Zarejestrowany czytelnik może usunąć z systemu „Taraki” wszystkie swoje dane klikając na odpowiedni przycisk na stronie Moje konto.

7) Administratorem danych jest Wojciech Jóźwiak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „Wojciech Jóźwiak Szkolenia”; NIP 5290003238, REGON 010572349; ul. Wojska Polskiego 107, 05-822 Milanówek; tel. +48 227558473, info@taraka.pl.


Zobacz też: Polityka cookies


Aby komentować Zaloguj się lub Zarejestruj w Tarace.

X Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)