zdjęcie Autora

08 kwietnia 2014

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Astro-obserwator (odcinków: 202)

Poważna przymiarka do wielkiego kwadratu kwiecień 2014

Kategoria: Astrologia

« Nadchodzący wielki kwadrat 23 kwietnia 2014 a horoskopy USA Horoskop Taraki »

Czytamy co się wydarzyło, cytuję za e-Rzeczpospolitą:

MSW Ukrainy podało, że w Charkowie odbyła się operacja antyterrorystyczna, wymierzona w prorosyjskich separatystów. Aresztowano ok. 70 osób.
Akcję, która rozpoczęła się dziś około godz. 6.30 czasu lokalnego (godz. 5.30 w Polsce), przeprowadziły siły Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy.
Szef tego resortu Arsen Awakow podkreślił, że prorosyjskich aktywistów wyparto z budynku administracji i aresztowano "bez użycia broni". /.../ Zatrzymanych separatystów przewieziono do aresztów w Kijowie i Połtawie.

Co było wcześniej:

Wczoraj wieczorem separatyści przeprowadzili przed administracją obwodową w Charkowie wiec, na którym ogłosili powstanie niepodległego państwa o nazwie Charkowska Republika Ludowa. Oświadczyli także, że przeprowadzą referendum niepodległościowe i zwrócili się do Rosji o zapewnienie temu plebiscytowi bezpieczeństwa.
W godzinach nocnych z poniedziałku (7 kwietnia 2014) na wtorek (8 kwietnia) grupa prorosyjskich działaczy podpaliła siedzibę administracji obwodowej i wdarła się do środka. Dziś rano wkroczyły tam milicyjne siły specjalne z oddziału "Jaguar".

Co na to Rosja?

Tymczasem rosyjskie MSZ wezwało władze Ukrainy do "natychmiastowego przerwania wszelkich przygotowań militarnych na południowym wschodzie kraju, które mogłyby doprowadzić do wybuchu wojny domowej".

Kosmogram na 6:30, Charków, pokazuje, że wielki kwadrat, który uściśli się (lub „wskoczy na swoje miejsce”) 23 kwietnia (więcej o tym zjawisku: „Układ planet 23 kwietnia 2014”) już w tym momencie w dużym stopniu się zrealizował. Z tą różnicą, że w układ „kwadratowy” weszły Pluton, Uran i Jowisz, a brakująca do kompletu planeta, czyli Mars, jeszcze w kwadracie nie była, za to weszła w opozycję do Słońca:

...
Link do tego kosmogramu w AstroAkademii:
Operacja antyterrorystyczna przeciw prorosyjskim separatystom w Charkowie

Czekamy dalej... Aż wszystkie cztery planety „zaskoczą”. Ciekawa jest też punktualność ukraińskiego MSW i jego antyterrorystów: ruszyli się dokładnie w momencie, kiedy Pluton mijał medium coeli.

To wydarzenie tak skomentował Grzegorz Kostrzewa-Zorbas w wpolityce.pl:

Tak tworzy się historia. W dniu, o godzinie, minucie i sekundzie, gdy z Kijowa wysłano rozkaz do ukraińskich sił specjalnych w Doniecku, aby siłą odbiły budynek rządowy w centrum miasta – regionalną siedzibę instytucji bezpieczeństwa państwa. Ukraina uzyskała w końcu szansę obrony niepodległości. Ani o sekundę wcześniej. /.../ Do bierności Ukraina była namawiana przez wiele państw zachodnich /.../. Kijów przestał słuchać. Tak jak Polska w latach 1990-1991, gdy odrzuciła rady większości Zachodu i świata, aby z ostrożności nie wyprowadzać Armii Sowieckiej (potem Rosyjskiej) i nie rozbijać Układu Warszawskiego ani innych struktur zimnowojennych. Bunt polskiej polityki zagranicznej stosunkom z Zachodem nie zaszkodził. Przeciwnie – wzmocnił je. Partnerzy i sojusznicy o silnej woli są cenieni wyżej. Jeszcze Ukraina nie zginęła.

Astro-obserwator: wstęp na końcu

Dawniej pod tytułem „Mesuranema”, z greckiego mesouranêma co znaczy „środek nieba” czyli medium coeli.


« Nadchodzący wielki kwadrat 23 kwietnia 2014 a horoskopy USA Horoskop Taraki »

komentarze

1. szach • autor: Nierozpoznany#66342014-04-08 12:27:50

Putin w szachu i zaczyna się pocić. Taki obrót spraw utrudnia destabilizację, więc interesujący (wypada wziąć w cudzysłów) będzie następny ruch.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)