zdjęcie Autora

01 czerwca 2015

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Auto-promo Taraki 4 (odcinków: 85)

Tematyczne Zjazdy Taraki
Dołącz do nas i do idei Zjazdów!

Kategoria: Projekt Taraka
Tematy/tagi: Tarakazjazd (impreza)

« Antenowy umysł i rozciągła teraźniejszość Joga sukcesu: Szósty Zjazd Taraki we wrześniu 2015 »

Zjazdów Taraki do tej pory było pięć: pierwszy 9-11 stycznia 2004, w Krzemionkach koło Ostrowca, gdzie są niesamowite neolityczne kopalnie krzemienia. Ostatni jak dotąd 19-21 września 2014 w Lechowie koło Kielc. Wypadało średnio jeden na dwa lata i 3 miesiące. Postanawiamy nasze zjazdy przyśpieszyć i robić je częściej i na określony temat. Będą to więc zjazdy tematyczne.

Mamy już tymczasowy projekt co do trzech w ciągu najbliższych 12 miesięcy:

Wrzesień (weekend 18-20.09) 2015 – w Lechowie k. Kielc, w Górach Świętokrzyskich, tam gdzie w ub. roku. Temat: Joga sukcesu, czyli przegląd metod pracy z umysłem, które afirmują i wspomagają sukces: zawodowy, finansowy lub erotyczny. Na zjazd szczególnie zapraszamy osoby – performerów – którzy w Tarace ogłaszają swoje warsztaty.

Listopad? 2015 (daty jeszcze nie określiliśmy) – w Szczecinie w Domku Grabarza (gdzie działa Klub Storrady). Temat: Stara Europa, czyli żywe tradycje celtyckie, germańskie, słowiańskie, bałtyckie. Chcemy ten zjazd zrobić lekko międzynarodowy, czyli co najmniej polsko-niemiecki, korzystając z położenia Szczecina.

Maj 2016 – w okolicy Przeworska/ Rzeszowa. Temat: Mity i archetypy narodów Międzymorza, czyli krajów Europy między Niemcami, Rosją a Turcją. To byłaby impreza całkiem międzynarodowa, czemu sprzyja to, że z Rzeszowa, Przeworska lub Krosna blisko jest do Słowacji, Węgier, Ukrainy i Rumunii.

Prócz tego w czasie pomiędzy tymi dużymi zjazdami proponuję robić zjazdy mniejsze i bardziej kameralne, i te najchętniej w okolicy Warszawy. Uwaga! Szukam odpowiedniego miejsca na nie, czyli: zaciszny i niedrogi pensjonat z salką do wykładów, mogący gościć 20 osób podczas zajęć w dzień i 10 osób na nocleg. Jeśli masz lub znasz takie miejsce, czekam na wiadomość pod adresem red@taraka.pl.

Jeśli chcesz w jakikolwiek sposób wesprzeć zjazdy Taraki lub włączyć się w ich organizowanie, napisz do mnie na ten sam adres.

Szczególne umiejętności lub doświadczenia, których szukamy wśród osób chcących dołączyć:

  • interesuje Cię temat zjazdu lub sam/sama działasz w danej dziedzinie;

  • chcesz wygłosić wykład/referat lub przedstawić próbkę swoich działań (warsztatów itp.)

  • znasz i chcesz polecić osoby działające w danej dziedzinie, pomóc skontaktować się z nimi, zainteresować je i zaprosić na Zjazd; – chętnie mogą to być osoby wybitne, sławne, również spoza Polski

  • reprezentujesz instytucję – nauka, media – która wspierając Zjazd podniosłaby jego rangę i prestiż

  • wiesz, jak i od kogo pozyskać dofinansowanie i możesz wesprzeć nas swoją wiedzą o tym

  • możesz i chcesz działać jako współorganizator, tłumacz, przewodnik po okolicy, lub (po prostu) jako dawca inspiracji.

Jeśli odnajdujesz siebie w powyższych punktach, to napisz do mnie: red@taraka.pl.

Do zobaczenia na Zjazdach!

Auto-promo Taraki 4: wstęp na końcu

Starsze teksty z tego cyklu w blogach:
Auto-promo 3
Auto-promo 2
Auto-promo
Auto-promo Zero.

Korekta przez: Radek Ziemic (2015-06-01)« Antenowy umysł i rozciągła teraźniejszość Joga sukcesu: Szósty Zjazd Taraki we wrześniu 2015 »

komentarze

[foto]

1. Jestem chętny • autor: Jan Szeliga2015-06-01 12:34:48

Brałem udział we wszystkich Tarakowych zjazdach. Tym razem też chętnie wezmę udział przynajmniej w tych, które odbędą się w miarę blisko od mojego miejsca zamieszkania.
[foto]

2. Fiasko czyli kicha • autor: Wojciech Jóźwiak2019-07-21 08:50:02

Po czterech latach (mamy lato 2019) tamten projekt -- zjazdów tematycznych -- wypłynął na powierzchnię, jako przypomnienie i jako przestroga. Dlaczego przestroga? -- Bo nic z tego nie wyszło, już pierwszy z zapowiedzianych wtedy zjazdów został odwołany, o czym mowa w następnym odcinku serialu "Auto-promo Taraki 4". Ciekawe, że ja teraz z tamtej akcji nic nie pamiętam. Widocznie umysł po freudowsku broni się przed pamiętaniem fiask. :)

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)