zdjęcie Autora

27 stycznia 2012

Alicja

Serial: Sny i wizje
Sen koleżnki-w pałacu

Kategoria: Sny i wizje

◀ Przemiany ◀ ► Sąsiadka tym razem pozytywnie ►

To sen mojej koleżanki z Anglii.
Napisała mi" Śniło mi się,że byłam w pałacu u królowej angielskiej. Spotkałam się z Kate żoną Wiliama.Siedziałyśmy przy dużym pięknym stole i rozmawiałyśmy jak przyjaciółki. Co o tym myślisz?"
A co wy o tym myślicie? Śnienie wśród moich krewnych i znajomych zaczyna być zaraźliwe!

◀ Przemiany ◀ ► Sąsiadka tym razem pozytywnie ►


Komentarze

1. ja myślę, żeNN#3527 • 2012-01-28

ja myślę, że twojej koleżance zależy na tym, by dostać się do "śmietanki towarzyskiej", może chciałaby się obracać w "wyższych sferach"? Niekoniecznie arystokratycznych :)
2. Tak myślisz? Ona teżNN#1547 • 2012-01-28

Tak myślisz? Ona też niczego sobie . Lekarka z rodziny lekarskiej. Pojechała tam bo chciała się sprawdzić. Teraz podjęła decyzję o powrocie i zaraz potem ten sen.Ja już też nie jedną śmietankę towarzyska widziałam i żadne cymesy:( Często gówienko przykryte lukrem. Znając ją nie sądzę żeby o to chodziło. Nawet do Londynu nie ciągnie.
3. każdy ma inne doświadczeniaNN#3527 • 2012-01-28

każdy ma inne doświadczenia jeśli chodzi o nawiązywanie znajomości, jednemu się kojarzą z "nieciekawą wkładką" a inny może mieć pozytywne doświadczenia...,zauważ, że jest w gościnie u Kate, sen pojawił się, gdy podjęla decyzję o powrocie do kraju więc...może ktoś ją będzie chcial tam zatrzymać? Nie jest w gościnie w Polsce tylko w Angli...tak czuję. Ale myślę, że sama znasz lepiej jej sytuację.
4. Może i racja,że jąNN#1547 • 2012-01-28

Może i racja,że ją będzie chciał ktoś tam zatrzymać. Jej luby jak usłyszał ,że wraca strasznie się zdenerwował. Sama jestem ciekawa jak to się rozwinie. Ja też miałam ciekawe sny z jej udziałem. Siedziałam z nią i z jej rodzicami przy stole. I jeszcze inne.

Aby komentować Zaloguj się lub Zarejestruj w Tarace.

X Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)