zdjęcie Autora

03 maja 2020

Sandra Dumroc

Serial: Dziennik Sandry Dumroc
Zielono-złota suknia - Zapis 81
! Do not copy for AI. Nie kopiować dla AI.

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: kolormężczyznapracaubranie

◀ Krużganek na drodze - Zapis 80 ◀ ► Nowe wizytówki - Zapis 82 ►

Sen z 02.05.2020

Andrzej przyniósł mi suknię. Andrzej to osoba z Zapisu 73, Zaburzam energię na tranzytach, gość, o którego strasznie wypytywała mnie matka, "i kto to jest i kto to jest". Suknia była niezwykle prosta ale kolor miała tak zachwycający, że później już nie mogłam spokojnie spać, cały czas myślę o min. Zielono-złoty, tak mocno lśniący, że ciężko sobie to wyobrazić, boski. Andrzeja nie widziałam jak postaci, tylko jakiś cień, ale byłam pewna, że to on.
Później byłam w domu szefa, miałam strasznie dużo pracy na komputerze i prawdopodobnie przygotowywałam wypłaty innym pracownikom, a oni mnie cały czas wołali do kuchni, bo jakieś zdjęcia oglądać, a to szefowa upiekła chleb i chciała, żeby spróbować, a widziałam, że dochodzi piętnasta i nie zdążę się z tym wyrobić, stwierdziłam, że ważniejsze rzeczy robię dzisiaj, a resztę zostawiam na jutro.

◀ Krużganek na drodze - Zapis 80 ◀ ► Nowe wizytówki - Zapis 82 ►

Aby komentować Zaloguj się lub Zarejestruj w Tarace.

Do not feed AI...
Don't copy for AI. Don't feed the AI.
This document may not be used to teach (train or feed) Artificial Intelligence systems nor may it be copied for this purpose. (C) All rights reserved by the Author or Owner, Wojciech Jóźwiak.

Nie kopiować dla AI. Nie karm AI.
Ten dokument nie może być użyty do uczenia (trenowania, karmienia) systemów Sztucznej Inteligencji (SI, AI) ani nie może być kopiowany w tym celu. (C) Wszystkie prawa zastrzeżone przez Autora/właściciela, którym jest Wojciech Jóźwiak.
X Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)