10 lutego 2017
Alicja
Serial: Sny i wizje
Kawiarnia w budowie i zielone na czarnej lawie
Najpierw mama stłukła pusty kieliczek do wina. Potem ktoś robił remont w nocy i wiercił. Zobaczyłam , że jest kawiarnia . Budowała się jednak druga na piętrze dużego domu towarowego. Zastanawiałam się czy pójdę tam z kimś na ciastko.
Potem kolega organizował jakiś wyjazd. Wyglądało egzotycznie. Jakieś drzewa zielone z kwiatami rózowymi. Wszystko było na jakimś czarnym podłożu jakby lawa zastygła i bałam się czy to napewno stapilne i się nie załamie. On jednak twierdził, że tak. Ze to stabilne i sprawdzone.
Komentarze
1. A gdzie jest... • NN#1547 • 2017-02-18
A gdzie jest mój sen o strefie miłości? był niecenzuralny? A tu dużo się zdarzyło. Brat mi zrobił zakupy i odezwał się znajomy sprzed lat.
2. Ciekawe czy ten... • NN#1547 • 2017-02-18
Ciekawe czy ten znajomy ma czyste intenccje czy nie,musze jakas karte tarota wyciagnac, Facet ozenił sie w pewna srode,
Aby komentować Zaloguj się lub Zarejestruj w Tarace.
