zdjęcie Autora

24 maja 2012

Wojciech Jóźwiak

Serial: Astro-obserwator
Nowy „zakon” w AstroAkademii

Kategoria: Astrologia

◀ Kot całkiem Schroedingera ◀ ► Progresja sekundarna a cykle planetarne i tranzyty ►

Słowo „zakon” znaczy tu oczywiście to, co w staropolszczyźnie, czyli „zbiór zasad” lub „system”.

W odcinku Mesuranemy z 19 kwietnia (zobacz: Akademia Astrologii na najbliższą przyszłość) zapowiedziałem, że chcę zaprowadzić nowy system pracy w AstroAkademii.

Ten system - „nowy zakon” - już jest gotowy!

I zachęcam do wzięcia udziału w Kursie Astrologii na nowych zasadach.

Zasady te polegają na tym, że Kurs podzielony jest na jednostki - „tematy”. Tematy są na różnych poziomach zaawansowania, od takich dla całkiem początkujących, aż do samodzielnych badaczy horoskopów. Ja każdego indywidualnie prowadzę przez dany temat. Przerobienie jednego tematu trwa około 1 miesiąca, ale jeśli tak się złoży, to może trwać dłużej lub krócej. Sam wybierasz, które tematy bierzesz do przerobienia – oczywiście służę tu radą i podpowiedzią. W każdej chwili możesz dołączyć do kursu – nie ma jakiegoś wspólnego początku dla wszystkich, żadnego „początku roku szkolnego”. W ogóle udało mi się zerwać ze wszystkimi szkolnymi nawykami. Dyskusję prowadzimy na forach AstroAkademii, przez co nie są to tylko rozmowy twoje ze mną, tylko, jednak, praca w grupie. Ale nie jest to praca „na gwizdek”, gdzie „każde dziecko robi to samo”. Jak napisałem wyżej, o szkolnych nawykach zapominamy. Astrologia jest dla ludzi dojrzałych i świadomych, ostatecznie jest to praca ze swoim i cudzym losem.


Mam jeszcze kilka pomysłów na rozwój AstroAkademii, ale o nich w odpowiednim czasie.

◀ Kot całkiem Schroedingera ◀ ► Progresja sekundarna a cykle planetarne i tranzyty ►

Aby komentować Zaloguj się lub Zarejestruj w Tarace.

X Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)